До діток спеціалізованого дитячого будинку «Берізка» — із подарунками


19 Грудня 2017

IMG_5104

Якщо хочеш робити добрі справи — завжди знайдеш на це час. Цю істину вже давно узяли за правило співробітники сервісного центру МВС у Хмельницькій області на чолі із своїм керівником. Сьогодні,  у День святого Миколая вони завітали до діток  спеціалізованого дитячого будинку «Берізка».

Грудень – пора новорічних свят, пора здійснення усіх заповітних дитячих  мрій і бажань. Перші свої омріяні святкові подарунки дітки очікують отримати  саме у День святого Миколая. Кожна дитина, незалежно від життєвих обставин мріє про свій особистий подарунок. А особливо сильно його чекають дітки, які з різних причин виховуються в державних соціальних закладах, дитячих будинках.  Тому, керівник сервісного центру МВС разом із співробітниками відвідали малят дитячий будинок «Берізка», 19 грудня у день Св. Миколая.

У свою чергу, дітвора підготувала для своїх гостей неймовірно зворушливий святковий концерт. А головною винагородою для усіх відвідувачів, які завітали на свято, стали радісні посмішки і вдячні очі малюків.

Звичайно, усі отримали подарунки — речі необхідні їм у побуті та смаколики.

Варто пам’ятати, що чужих дітей не буває і кожен із нас може долучитись до благородної справи. Адже, дуже важливо, аби дітки, які і так обділені батьківською любов’ю відчували підтримку і турботу небайдужих людей.