Зроби добро — не чекаючи на свято


22 Березня 2018

119-min

Дітки, які з різних життєвих обставин виховуються у закладах інтернатного типу уже звикли, що до них частіше всього приходять у гості на великі свята. Тому, коли сьогодні, без усілякого приводу, у  спеціалізований дитячий будинок «Берізка» завітали представники сервісного центру МВС м. Хмельницького та Управління  Укртрансбезпеки області на чолі  із керівництвом, дитячій радості не було меж.

Ці дітки  випромінюють особливе тепло і взамін мріють отримати тільки любов. Вони  щирі і відкриті, не бояться, вони лише хочуть, щоб  їх не відштовхували і любили. Тому, окрім турботи держави, таким дітям потрібна ще й опіка та підтримка небайдужих до дитячої долі людей.

В «Берізці» нас зустріли як рідних: привітно, радісно та з захоплюючими поглядами. Було приємно бачити усміхнених діток, які не боялися виходити на імпровізовану сцену та декламувати віршики перед гостями. Відвідування дитячого будинку виявилось щирим та емоційним, а як же інакше, адже  дитячі очі, які  сповнені надії, сподівань, щирості, радощів,  багато чого вартують! Отож, представникам сервісного центру МВС та Управління  Укртрансбезпеки вдалося організувати невеличке свято з яскравими іграшками та солодкими подарунками і таким чином, хоча б на мить зробити малечу щасливішою.

Дуже важливо не забувати про таких діток і знаходити час, щоб поділитися своєю турботою з тими, хто її дійсно потребує. Варто пам’ятати чужих дітей не буває, адже усі вони — просто діти! І їм не потрібна жалість, цим діткам потрібні увага і любов.