«Хмельницька область оновила усі сервісні центри МВС, тепер ми зосереджені на тому, щоб державний сервіс став максимально доступним та якісним» – начальник РСЦ МВС в Хмельницькій області — Сергій Нагорний


05 Листопада 2018

фото 2

«Хмельницька область оновила усі сервісні центри МВС, тепер ми зосереджені на тому, щоб  державний сервіс став максимально доступним та якісним»  – начальник РСЦ МВС в Хмельницькій області — Сергій Нагорний

В п’ятницю,  2 листопада у сервісному центрі МВС, що у Кам’янці -Подільському начальник РСЦ МВС в Хмельницькій області Сергій Нагорний провів особистий прийом громадян.

Під час зустрічі клієнти територіального сервісного центру отримали особисті консультації з питань щодо заміни посвідчення водія, переліку документів для реєстрації транспортного засобу, роз’яснення порядку реєстрації автомобіля, придбаного з-за кордону тощо. Особливу увагу під час спілкування керівник звертав на питання щодо якості обслуговування громадян адміністраторами сервісного центру.

«Територіальний сервісний центр МВС у Кам’янці — Подільському  – це сервісний центр нового зразка, оснащений сучасною інформаційною системою, електронною чергою та планшетом оцінки якості обслуговування. Наша мета – зробити так, щоб ці зміни були не лише зовнішніми, а й внутрішніми, тобто щоб за ефективним сервісом стояв, перш за все, комфорт. На мою думку, пряма комунікація з клієнтами дозволяє не лише перевірити, як працюють наші структурні підрозділи на місцях, а й дізнатися, що ми можемо змінити, щоб стати ще кращими. Щодня ми працюємо над тим, щоб державний сервіс став максимально доступним», – зазначає начальник РСЦ МВС в Хмельницькій області Сергій Нагорний.

Наступний виїзний прийом громадян заплановано на грудень у територіальному сервісному центрі № 6842, що у  Дунаївцях.

45192593_2334779809868798_1649237737670180864_n