Ознайомча екскурсія для магістрів хмельницького правничого університету


23 Листопада 2018

IMG_6266-min

Таку зустріч  організували в рамках практичного заняття з навчального предмету «Правові аспекти адміністративних послуг» для студентів — випускників хмельницького університету Управління і Права працівники  регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області.

Захід розпочався з невимушеної бесіди, в якій розповіли майбутнім правникам про реформування системи МВС, особливості роботи та про порядок отримання найпопулярніших послуг.

Активно пройшов процес обговорення і «шпаргалки» майбутнього водія — онлайн-інструкцію, що містить алгоритм дій людини, яка хоче отримати водійське посвідчення, та посилання на всі корисні сервіси – Всеукраїнський перелік акредитованих автошкілонлайн-тренажер з ПДР, чек-лист та схеми маршрутів, за якими перевіряються навички керування транспортним засобом тощо. Продуктивна бесіда з працівниками експертної служби та  адміністраторами сервісного центру МВС «намалювали» уявлення майбутнім правникам про  порядок   отримання адміністративної послуги.

Студенти висловили подяку та відзначили, що така співпраця допоможе отримати не лише теоретичні  знання, але і  практичні рекомендації від  працівників сервісних центрів.