A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби


16 лютого 2017 року Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1, тел. (0382) 66-42-11) оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:

— спеціаліста сектору інформаційної безпеки та довідкового забезпечення Регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області;

 

— спеціаліста сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів Регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області (на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною).

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертоюстатті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копії документів про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  6. Декларація особи (заповнюється в електронному варіанті), уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Конкурс відбудеться 10 березня 2017 року. Прийом документів здійснюється до 16 год. 45 хв. 03 березня 2017 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1, каб. № 5 (сектор персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Хмельницькій області).

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_companis_vm&region_id=6372113151314970522#close або за телефоном (0382) 66-42-11.