A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Виявлено великогабаритне авто із перебитими номерами кузова


11 Жовтня 2016

Дедалі частіше у сервісних центрах МВС при перереєстрації або знятті з обліку транспортних засобів виявляють авто з перебитими номерами кузова чи двигуна.

Процедура перереєстрації та зняття з обліку авто передбачає експертний огляд на меті якого звірка ідентифікаційних номерів та перевірка реєстраційних документів, на основі чого, експертом складається відповідний акт. Цей документ є обов’язковим у переліку необхідних документів для оформлення послуги у сервісному центрі МВС. Саме під час експертного огляду і виявляються транспортні засоби із перебитими номерами.

До територіального сервісного центру МВС звернувся власник вантажного автомобіля RENAULT MAGNUM з метою зняття транспортного засобу з обліку. Під час огляду транспортного засобу було виявлено, що ідентифікаційний номер шасі автомобіля було від’єднано та вварено кустарним методом. Автомобіль правоохоронці затримали до з’ясування обставин підробки.

Виялення перебитих легкових автомобілів в сервісних центрах МВС є явищем доволі частим, а от великогабаритні та великовагових транспортні засоби із перебитими номерами – одиничний випадок.

Для того, аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна , варто звернутись  до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у присутності продавця та покупця. Відповідно до алгоритму отримання послуги процедура експертного огляду є обов’язковою та безкоштовною. При виникненні сумнівів щодо достовірності ідентифікаційних номерів доцільно обирати дослідження фахівця. Ця послуга є платною і не обов’язковою.