A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Кам’янець-Подільському сервісному центрі МВС виявили «LEXUS» з ознаками переварення


20 Вересня 2017

Тільки завдяки пильним та злагодженим діям працівників оновленого сервісного центру МВС, вдалося вчасно уникнути  незаконного продажу авто, а  майбутньому  покупцеві  залишитися не ошуканим та зберегти чималеньку суму грошей.

Вчора, 19.09.2017 р. в сервісний центр МВС, що у Кам’янці-Подільському, звернувся 33-річний житель Тернопільської області (в особі продавця), та 44-річний житель Хмельницького району (в особі покупця), з приводу перереєстрації транспортного  засобу  марки LEXUS RX 300, 2000 року випуску на основі доручення. Але, угода не відбулася.

Під  час експертного огляду престижного автомобіля, головним судовим експертом Хмельницького НДЕКЦ було виявлено, що частина кузова з ідентифікаційним номером зазнавала змін, а саме — переварення, не заводським способом.

Про це повідомили в Кам’янець-Подільський відділ поліції ГУНП в Хмельницькій  області. В результаті чого, зазначений транспортний засіб та документи до нього було  передано працівникам  поліції для  подальшого з’ясування обставин.

Працівники  сервісного  центру внесли орієнтування про ознаки підробки по номеру кузова даного транспортного засобу, на підставі акту огляду  до Державного реєстру МВС.

Майбутній покупець, який, на щастя, так і не став власником престижного авто з сумнівним походженням, щиро подякував усьому колективу сервісного центру за професіоналізм та запевнив, що і в подальшому  буде звертатись за отриманням послуг тільки у сервісні центри, адже  особисто переконався у їхній уважності та сумлінності, проявлених у роботі.

 В котрий раз звертаємо увагу громадян — будьте пильними при купівлі транспортного засобу. Випадки, коли ошукані власники залишаються і без грошей, і без жаданого транспортного засобу, є далеко не поодинокими. Бувають часті випадки, коли  покупець робить малоприємне відкриття – його автомобіль має підроблені (сфальсифіковані) реєстраційні документи, номерні знаки, ідентифікаційні номери агрегатів.

Аби не потрапити у схожу ситуацію, при купівлі-продажу авто остергігайтеся  різних угод «на стороні». Обов’язково звертайтеся  за отриманням  професійних послуг до сервісних центрів МВС,  адже без відповідного фахового досвіду виявити підробку часто просто неможливо.