A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До сервісного центру МВС у Кам’янці — на маршрутному автобусі


29 Вересня 2017

Відтепер  кам’янчанам  та жителям району не потрібно наймати таксі або йти  квартал пішки аби дістатись до новоствореного центру. Адже, вже з 4 жовтня відомий у Кам‘янець-Подільському маршрут № 7 тепер курсуватиме до самісінького сервісного центру, що на проспекті Грушевського.

Саме для зручності містян та гостей міста, які до цього часу не мали змоги доїхати  прямим маршрутом  до сервісного центру, 29 вересня,  на засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, було прийняте рішення про зміни руху маршруту №7.  Планується, що цей рейс  буде курсувати за старим маршрутом, але тепер він дещо продовжиться, а  саме: продовжить свій рух від залізничного вокзалу по вулиці Північній (попри ЗОШ №16) на проспект Грушевського до пожежної частини та нового сервісного центру МВС.

За новою схемою водії даного маршруту  почнуть працювати вже з 4 жовтня і  тепер кожен мешканець зможе безперешкодно дістатись  та отримати там  усі адміністративні послуги. Також варто зазначити, що протягом  трьох місяців  відповідні служби  будуть вивчати  доцільність запропонованих  змін, аби переконатись у їхній ефективності.

Нагадаємо, що  якісний і комфортний сервіс  нещодавно  став доступний і жителям Кам’янеччини.  Вам необхідно замінити старе посвідчення водія на нове, перереєструвати авто, замовити  довідку про несудимість  або  отримати інші послуги, які надають сервісні центри МВС? Тепер здійснити таку  процедуру стало набагато простіше!

Адже ще 13 вересня сервісний центр МВС нового формату відкрив двері для своїх відвідувачів  — без довжелезних черг, довідок-рахунків,  невдоволених працівників і  «посередників». Замість цього на Вас очікує усміхнений та клієнтоорієнтований персонал, електронна черга  та швидке обслуговування. Основний принцип — все максимально прозоро. Не вірите? Можете самі у цьому переконатись! Чекаємо на Вас у сервісному центрі МВС, що по вулиці Грушевського, 1/2,  адже тепер ми стали ще на крок ближчі!