A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До захисників України — з подарунками


13 Жовтня 2017

Напередодні дня захисника України, яке українці святкують 14 жовтня,  працівники  сервісного центру МВС в Хмельницькій області  на чолі з його керівником, відвідали учасників АТО, які перебувають на лікуванні у Хмельницькому військовому госпіталі.

Вже другий рік поспіль, в день Покрови Святої Богородиці українці також відзначають інше важливе свято — День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу наших воїнів, українських захисників.

Сьогодні сміливі хлопці з різних міст України борються  за нашу незалежність і можливість самостійного вибору майбутнього для всієї країни. Тому пам’ятати  і підтримувати їх — наш святий обов’язок.

Ось і сьогодні, працівники сервісного центру вирішили  провідати  та вручити приємні подарунки  військовослужбовцям  Хмельниччини, які  зараз перебувають на лікуванні у військовому госпіталі міста. Серед  поранених бійців, яких відвідали   працівники сервісного центру  – жителі  смт. Віньківці  та  Кам’янець- Подільського. Двоє хлопців отримали поранення  під час антитерористичної операції на сході України і тепер проходять лікування  та реабілітацію  у стінах Хмельницького військового  госпіталю. На сьогодні хлопці  забезпечені необхідними медикаментами, ними опікується висококваліфікований медичний персонал.

Працівники  сервісного центру щиро поспілкувалися з бійцями, привітали  їх з наступаючим святом, подякували хлопцям за їхню  мужність та героїзм, з якими вони боронять нашу Україну  та подарувало їм святкові подарунки.

Хлопці були приємно здивовані несподіваному сюрпризові, який їм зробили працівники сервісного центру, і, в свою чергу щиро подякували усім присутнім  за те, що про них пам’ятають і не залишають їх наодинці із своїми проблемами. На завершення зустрічі зробили спільне  фото на згадку з сучасними героями України.