A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Завдяки пильним діям працівників оновленого сервісного центру МВС, вдалося виявити підробку бланку посвідчення водія


25 Жовтня 2017

Вчора, 24.10.2017 р. в сервісний центр МВС, що у Кам’янці-Подільському, звернувся 44-річний  громадянин Польщі з приводу отримання довідки, щодо підтвердження видачі посвідчення.

Під  час проведення перевірки згідно єдиного Державного реєстру МВС було встановлено, що бланк посвідчення водія, яке громадянин Польщі надав працівнику сервісного центру для підтвердження його справжності видавалося у 2016 році Тернопільським сервісним центром,  жителю смт. Велика Березовиця. В подальшому, під час візуального огляду даного бланку посвідчення водія виявлено ряд видимих ознак, що вказували на підробку даного бланку: колір фону бланку темніший від оригіналу, люмісцентний захист має розмитість  під час інфрачервоного підсвічування.

Про це повідомили в Кам’янець-Подільський відділ поліції ГУНП в Хмельницькій  області.

Нагадуємо, що законом передбачено кримінальну відповідальність за підробку документів, їх використання. Зокрема, стаття 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) передбачає покарання штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

При цьому використання завідомо підробленого документа карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років