A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Хмельниччині стартував новий проект з оцінки надання послуг «Твій ГСЦ МВС»


22 Липня 2022

22 липня  на Хмельниччині стартував новий проект з оцінки надання послуг «Твій ГСЦ МВС», створений для оцінювання громадянами якості надання послуг. Завдяки сервісу громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури, залишити свій суб’єктивний відгук та вплинути на хід розвитку реформи в напрямку покращення обслуговування громадян.

Мета проекту: бути відкритими до громадян, подивитися на роботу сервісних центрів МВС очима клієнтів, щоб і надалі створювати комфортні умови та удосконалювати стандарти надання державного сервісу.

Ми сподіваємось отримати чесні, об’єктивні та незаангажовані відгуки пересічних громадян – клієнтів сервісних центрів регіону, аби мати змогу покращити якість надання послуг. Нам важливо почути думку кожного щодо якості надання сервісних послуг МВС.

Стати учасником проекту «Твій ГСЦ МВС», зможе будь — яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно відвідати сервісний центр МВС та отримати послугу, наприклад, з реєстрації транспортного засобу або отримання посвідчення водія, потім:

✅  відсканувати QR-код

✅  дати відповіді на 5 питань

Це займе не більше хвилини!

Проект передбачає залучення громадян, у тому числі, через соціальні мережі, які сьогодні стали потужним та сучасним каналом для комунікації з клієнтами.

Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу.