A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Хмельниччини передали для наших військових речі першої необхідності


29 Вересня 2023

Сьогодні ми, як ніколи єдині. Ми чітко знаємо, хто наш ворог — який він ниций та підступний. І як складно триматися, коли щодня нові жертви та нові руйнування.

Але це нам дало міцну віру в нас. Ми відчули, що маленька допомога – важлива. І кожному з нас під силу боротися, захищати, допомагати, підтримувати і любити. Свою країну. Своїх людей.

Напередодні Дня захисника та захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці працівники сервісних центрів МВС Хмельниччини передали для наших військових речі першої необхідності – маскувальні сітки, побутову хімію, господарське приладдя.

І нехай кожен військовий відчує, що за ними – кожен українець. У них – найміцніший тил у світі, який просякнутий любов’ю, подякою і підтримкою. В цьому і полягає дивовижна сила нашого народу – в єдності, в небайдужості, в любові.

Бо Україна — не просто територія на карті. Це генетично вільні люди, сміливі люди, непокірні люди і, головне, непереможні люди.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.