A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ефективна комунікація з представниками автошкіл — запорука якісного надання послуг


29 Листопада 2023

Ефективна комунікація з представниками автошкіл — запорука якісного надання послуг. У регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Хмельницькій області відбулася нарада з представниками навчальних закладів, які проводять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікаціїї водіїв.

В першу черогу мова йшла про можливість майбутнім кермувальникам скласти теоретичний іспит в сервісному центрі МВС без навчання в автошколі. Раніше кандидатам у водії необхідно було обов’язково проходити теоретичну частину навчання в акредитованому навчальному закладі. А тепер вони мають вибір або самостійно готуватись до теоретичного іспиту, або опанувати навчання в автошколі.

Не обійшли стороною і змін в в порядку акредитації закладів та атестації їх спеціалістів.

«В Україні внесли зміни до Правил дорожнього руху. Відповідно до них навчальний транспортний засіб, як сервісних центрів МВС, так і автошкіл позначатимуть по-новому. Зокрема, зміниться розпізнавальний знак.  Буде замінено літеру «У» на літеру «Н» на тих транспортних засобах, на яких проводиться практичне навчання та складання іспитів. Тобто, термін «Учбовий транспортний засіб» буде замінено на «Навчальний транспортний засіб». Відповідно літера «У» чорного кольору буде замінена на літеру «Н» чорного кольору. Ці зміни набудуть чинності через шість місяців з дня офіційного оприлюднення», — розповів представникам автошкіл начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко.

Швидка комунікація і злагоджена взаємодія між сервісними центрами МВС та автошколами — це важливий аспект, який допомагає забезпечити зручність та доступність послуг для громадян у кожному куточку Хмельниччини.

В ході зустрічі кожен мав змогу висловити власну думку, стосовно покращення якості навчання, обговорили проблемні питання та шляхи їх усунення.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.