A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення. Представники сервісного центру МВС взяли участь у регіональному семінарі — тренінгу


30 Листопада 2023

Працювати з однодумцями завжди набагато продуктивніше та краще! Адже спільні цінності є запорукою успіху справи
Сьогодні заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Віталій Ковальчук взяв участь у регіональному семінарі – тренінгу «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення».
Зараз на Хмельниччині адміністративні послуги сервісних центрів МВС надаються через 4 ЦНАПи, які з початку року надали понад 900 послуг, де левова доля – це послуги, пов’язані з обміном, видачею посвідчення водія.

Обговорили й перспективи майбутньої співпраці.

«Разом з партнерами будемо працювати над тим, щоб громадяни мали змогу скласти теоретичний іспит в центрах надання адміністративних послуг. Для цього потрібно перепідписати узгоджені рішення з сервісними центрами МВС й оснастити класи відповідними технічними засобами контролю з використанням фото-, відео- та аудіо фіксації», — зазначив Віталій Ковальчук.

Сервісні центри МВС завжди відкриті до нових партнерств, що сприяють ефективності нашої роботи. Ми прагнемо до мінімізації часу та сил, що громадянин витрачає на отримання послуги.
Нагадуємо, що у ЦНАПах ви можете отримати послуги з обміну посвідчення водія, зареєструвати новий або ж перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі зміною анкетних даних власника або ж встановленням газобалонного обладнання.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.