A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Хмельниччини приєдналися до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом


01 Грудня 2023

Щороку працівники  сервісних центрів МВС Хмельниччини  долучаються  до заходів, присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Це допомагає охопити якомога більшу кількість людей інформацією про важливість толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей та регулярного обстеження для визначення свого ВІЛ-статусу.

Традиційно, 1 грудня адміністратори  виходять на роботу обслуговувати громадян, одягнувши червону стрічку, що є символом солідарності із ВІЛ-позитивними. Акція створена для того, аби вкотре звернути увагу суспільства на  проблему, розширити обмін інформацією — що є важливим чинником профілактики поширення хвороби.

Послуги сервісних центрів МВС мають значний попит серед населення. Ми  маємо звертати увагу на соціальні проблеми суспільства, оскільки щоденно комунікуємо з людьми.  Епідемія ВІЛ-інфекції та СНІДу – серйозна проблема сьогодення, статистика кількості жертв і збитків, які вона завдає суспільству, постійно зростає. Ми переконані – прояви толерантності та інформування дозволять застерегти громадян від захворювань та висловити розуміння людям, які вже зіштовхнулися з цією проблемою. Усі державні установи мають приділяти цьому увагу!”, – прокоментував начальник регіонального сервісного центру Микола Іщенко.

Беручи до уваги те, що сьогодні ВІЛ/СНІД є невиліковною хворобою, розповсюдження ВІЛ-інфекції можна зупинити, попередивши її шляхом інформування.

Зокрема, важливо розповідати, що:

  • Вірус передається:

1) статевим шляхом — під час незахищеного (без використання презервативу) статевого акту;

2) через кров — при використанні нестерильних голок, шприців, переливання крові;

3) від ВІЛ-інфікованої матері до дитини під час вагітності, при пологах та грудному вигодовуванні

  • Як правило, період розвитку ВІЛ-інфекції у СНІД може тривати роками.
  • ВІЛ-інфіковані люди мають вірус протягом усього життя і можуть інфікувати інших.

Ми пропонуємо всім небайдужим до чужої біди долучитися до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом і на знак підтримки, почепити червону стрічку над серцем.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.