A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Міжнародний день людей з інвалідністю сервісні центри МВС Хмельниччини нагадали громадянам про дотримання принципів інклюзивності та рівних можливостей


03 Грудня 2023

Ми мріємо про світ, у якому те, що відрізняє нас, не розділяє нас. У цьому світі відмінності більше не повинні мати значення. Усі ми — рівні серед рівних. Суспільство без бар’єрів — це суспільство, яке не має меж.
 
Сервісні центри МВС Хмельниччини у Міжнародний день людей з інвалідністю хочуть ще раз нагадати про доступність отримання наших послуг:
 
  •  у сервісному центрі МВС м. Кам’янець — Подільський для осіб з інвалідністю  є можливість складання іспитів з теоретичної підготовки та практичного керування автомобілем з ручним керуванням у рамках флагманського проєкту «Автошколи для людей з інвалідністю».

 

  •  більшість наших приміщень облаштовані з безбар’єрним простором зі спеціальними пандусами з поручнями та не слизькими поверхнями аби люди з інвалідністю могли з легкістю завітати до нас.

 

  • на під’їздах є кнопки виклику адміністраторів, які опанували основи української жестової мови для обслуговування громадян із порушенням слуху та/або мовлення.
 
Сервісні центри МВС за доступність та безбар’єрність. Кожен має відчувати комфорт та свою важливість.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.