A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Хмельниччини — невід’ємна частина волонтерського руху


05 Грудня 2023

Холодного 24 лютого прокинулася країна волонтерів. Прокинувся кожен українець. Вся нація.

Ми зібрали волю у кулак. Заховали страх подалі та почали  допомагати всій країні. Ось так ми вже живемо майже два роки. У кожного своє поле бою і свій фронт. Проте ми чітко знаємо – допомагати армії, людям, один одному – це те, що врятує нашу країну. Що вже її врятувало.

Саме сьогодні, 5 грудня, Україна разом зі світом святкує Міжнародний день волонтера. І в нас це явище переросло в щось набагато більше, ніж просто допомога тим, хто її потребує.  А від початку повномасштабного вторгнення всі чітко переконалися – без волонтерської діяльності не вистоїмо. Маємо працювати усі на спільну Перемогу.

На роль волонтера ми не посягаємо, проте наші працівники стали невід’ємною частиною цього благородного руху. Кожний, як міг. Ми приймали людей зі сходу, а після роботи йшли на волонтерські центри, де плели сітки,  організовували благодійні ярмарки для  купівлі бензопил та акумуляторів,  донатили свою кров для військових та відвідували їх у лікарнях.

І сьогодні, у Міжнародний день волонтера та напередодні Дня Збройних Сил України сервісні центри МВС Хмельниччини передали на фронт для наших військових портативні газові горілки, газові балони, багато – багато тепленьких шкарпеток та засоби особистої гігієни.

 

А ще багато хто з наших пішли на фронт, бо так відчували. Комфортний кабінет – це зручно і затишно, але коли твою країну рвуть на шмаття – комфорт відходить на другий план. Тут вмикаються базові цінності – життя, любов, майбутнє дітей.

Сьогодні й завжди дякуємо усім волонтерам, усім небайдужим за те, що міцно й надійно тримаєте тил, допомагаєте військовим, знаходите час, сили і бажання. Бо це про єдність, про любов до справи, яку робимо, землю, де живемо, людей, яким допомагаємо, військових, які стоять.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.