A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У місті Хуст презентували оновлений сервісний центр МВС


12 Грудня 2023

Вдосконалюємось та розвиваємось, аби кожен відвідувач сервісних центрів МВС швидко та зручно отримував адміністративні послуги. Адже державний сервіс має бути доступний для кожного громадянина незалежно від місця проживання.

Сьогодні начальник ГСЦ МВС Микола Рудик в рамках робочого візиту відвідав Закарпатську область. Він проінспектував оновлений сервісний центр МВС у місті Хуст.

У березні 2023 року цей сервісний центр МВС запрацював в тестовому режимі. До цього послуги громадянам надавались за іншою адресою. Однак, для створення відкритого та інклюзивного простору, надання прозорого та якісного сервісу, було прийнято рішення змінити місце розташування сервісного центру МВС.

За час роботи на новій локації було надано близько 6 тисяч послуг з реєстрації автомобілів та близько 3 тисяч послуг з обміну посвідчення водія. Окрім того, проведено 4800 теоретичних та 4200 практичних іспитів. Видано 1550 посвідчень водія вперше, після навчання в автошколі та успішного складання іспитів.

«Попри усі виклики, з якими зіштовхнулась наша держава у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії, ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення доступних та якісних послуг. Цей сервісний центр МВС має низку переваг: інклюзивний, розташований на зручній локації, має достатню кількість місць для паркування. За один робочий день адміністратори цього підрозділу спроможні надавати близько 200 послуг. Наявність електронної черги гарантує, що послуги можна отримати швидко, зручно та у визначений час», – зазначив Микола Рудик, начальник Головного сервісного центру МВС.

У місті Хуст та Хустському районі зареєстровано близько 90 тисяч осіб. Ще понад 24 тисяч громадян отримали тут прихисток після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. «Саме тому в черговий раз, спільними зусиллями, ми створюємо умови для громадян отримувати зручні та якісні послуги», – розповів Павло Яцина, начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

Зауважимо, що у цьому сервісному центрі МВС є можливість складати теоретичні та практичні іспити. Екзаменаційний клас облаштований системою аудіо- та відеофіксації, яка виключає «сліпі зони». Також автопарк поповнився двома новими автівками для складання практичних іспитів. Транспортні засоби обладнані відеокамерами із записом звуку для дієвого контролю за складанням іспиту. А в разі потреби – оскаржити результати іспиту.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.