A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісного центру МВС Хмельниччини надали послуги групі осіб, які спілкуються жестовою мовою за допомогою сервісу «УТОГ»


13 Грудня 2023

Сервісні центри МВС за доступність та безбар’єрність. Кожен має відчувати комфорт та свою важливість.
Після завершення теоретичної підготовки в «Автошкола для осіб з інвалідністю»  до Кам’янець – Подільського сервісного центру МВС для складання теоретичної частини іспиту звернулась група осіб, які спілкуються жестовою мовою.
Аби надати послугу якісно та швидко наші адміністратори скористались послугами сервісу «УТОГ» – система відеозв’язку з перекладачем жестової мови для забезпечення якісної комунікації з особами з порушенням слуху. Кандидати у водії на теоретичну частину іспиту зареєструвались швиденько і пішли перевіряти свої знання. До речі, двоє з них успішно справились з цим завданням. Тепер сервісні центри МВС Хмельниччини будуть чекати їх на іспит з водіння.
Ми ніколи не знаємо з якою людиною нам доведеться зустрітись поглядом, які у неї будуть потреби та особливості. Та ми точно знаємо, що кожній людині мають бути забезпечені рівні права і можливості в їх реалізації.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.