A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Безбар’єрність в сервісних центрах МВС Хмельниччини — невід’ємна складова надання адміністративних послуг


20 Грудня 2023

«Автошколи для людей з інвалідністю» – флагманський проєкт МВС, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів». Мета проєкту – створити ефективну та комфортну систему адаптації осіб з інвалідністю до керування транспортними засобами.

Днями  начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко  завітав з робочим візитом до ХНУВС у м. Кам’янець-Подільський на базі якого було презентовано флагманський проєкт.

Він поспілкувався з викладачами та інструкторами школи, які розповіли про особливості проведення занять і підготовку слухачів до іспитів. Також оглянули матеріально-технічну базу «Автошколи для осіб з інвалідністю». Аудиторії, в яких слухачі курсів відпрацьовують первинні навички водіння та подолання умовних перешкод за комп’ютерними тренажерами, максимально адаптовані для людей з інвалідністю.

«Проєкт покликаний створити рівні можливості для кожного та кожної. Кандидати у водії двічі звертаються до сервісних центрів МВС. Один раз після теоретичного модуля, щоб скласти теорію у нас і отримати допуск до практики. А потім після практичного модуля навчання, щоб уже успішно скласти практику і отримати перше своє посвідчення водія. Крім того, у сервісному центрі МВС м. Кам’янець-Подільський додатково встановлена система відеозв’язку з перекладачем для забезпечення комунікації з особами з порушенням слуху. За допомогою смартфона або ж планшету, із встановленими на них додатками, адміністратори сервісних центрів МВС зможуть звернутися за послугою перекладача жестової мови, який безумовно, спростить надання адміністративних послуг для усіх категорій», — зазначив Микола Іщенко.

Держава втілює зміни і показує, що безбар’єрність є вже не чимось унікальним, а невід’ємним. Турбуємось про тих, хто поряд. Створюємо рівні можливості  для всіх українців.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.