A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Безбар’єрність дає свободу. Свобода — бажання рухатися і ставати кращими


21 Грудня 2023

Сьогодні, в рамках реалізації флагманського проєкту МВС «Автошколи для людей з інвалідністю», у сервісному центрі МВС с. Зимна Вода пан Дмитро успішно склав практичний іспит та отримав посвідчення водія.

Дмитро, у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну, пішов добровольцем захищати Батьківщину. Потрапив до складу 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. У ході бойових дій отримав поранення та втратив ногу. Він пройшов шлях протезування та реабілітації, а тепер зважився на черговий крок – отримати посвідчення водія. Цей крок йому вдалось успішно подолати. Після навчання в автошколі, він звернувся до сервісного центру МВС та склав практичний іспит.

«Автошколи для осіб з інвалідністю» — проєкт, що реалізується МВС України у рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Його метою є створення рівних можливостей для кожного, хто бажає навчитися керувати автомобілем. У Львові така автошкола діє за адресою: вул. М. Кривоноса, 1.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.