A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС Старокостянтинова відновили прийом іспитів


01 Лютого 2024

На Хмельниччині збільшилась кількість локацій для складання іспитів та отримання посвідчення водія. Запис для отримання послуг доступний онлайн і через термінал самообслуговування в приміщенні сервісного центру МВС.

З 1 лютого в сервісному центрі МВС № 6844 у Старокостянтинові повернули послуги з прийому теоретичних і практичних іспитів. Тепер майбутні керманичі демонструють знання та уміння в трьох екзаменаційних хабах області:

  • м. Хмельницький, сервісний центр МВС № 6841, вул.Західно – Окружна 11/1;
  • м. Кам’янець-Подільський, сервісний центр МВС № 6843,  проспект Грушевського ½;
  • м. Старокостянтинів, сервісний центр МВС № 6844, вул. Чайковського 1А.

«Впродовж першого дня роботи екзаменації – 1 лютого – у сервісному центрі МВС видали 19 посвідчень водія. Загалом прийняли 29 іспитів – 8 теоретичних і 21 практичних. Ми очікуємо, що відновлення екзаменаційної діяльності у Старокостянтинові  буде не лише зручним для мешканців району, а й розвантажить інші екзаменаційні хаби області», – розповів начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко.

 

Нагадуємо: обслуговування в сервісних центрах МВС відбувається за попереднім е-записом: теоретичний іспит – на 14 днів вперед, а практичний – на 21 день. Крім того, запис доступний і через термінал у приміщеннях сервісних центрів МВС. Талони в ньому генеруються в день звернення та на 3 дні вперед.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.