A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Старокостянтинівський сервісний центр МВС: результати роботи за перший тиждень після запуску екзаменаційної діяльності


09 Лютого 2024

 Ділимось результатами роботи.
100 теоретичних та 111 практичних іспитів. Саме такі результати сервісного центру МВС у місті Старокостянтинів за перший тиждень після запуску екзаменаційної діяльності.
«Аналізуючи попит на послугу зі складання практичних та теоретичних іспитів на Хмельниччині, було прийнято рішення про відновлення екзаменаційної діяльності в сервісному центрі МВС № 6844 м. Старокостянтинів, вул. Чайковського 1А. Крім того, проведена робота із забезпечення екзаменаційних класів відповідним обладнанням та власними транспортними засобами для складання практичного іспиту на категорію В» — розповів начальник регіонального сервісного центру Микола Іщенко.
Нагадаємо, в межах пілотного проєкту з прозорих іспитів в Хмельницькій області, з 21 вересня червня 2023 року, для складання теоретичного або практичного іспиту були доступні два сервісних центри МВС:
  • Хмельницький (сервісний центр МВС № 6841);
  • Кам’янець-Подільський (сервісний центр МВС № 6843).
Ми чуємо вас. А значить робимо все можливе, щоб ви бачили це. Наша мета – забезпечення якісного сервісу для кожного громадянина.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.