A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

ЦНАП Деражнянської міської ради буде надавати частину послуг сервісних центрів МВС


14 Лютого 2024

Працюємо над розширенням та покращенням надання адміністративних послуг. Адже одним із наших головних завдань є доступність та зручність державного сервісу для кожного громадянина. Саме цими принципами керуємось в нашій роботі.

Завдяки плідному співробітництву регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області з органами місцевого самоврядування на теренах Хмельниччини з’явилась ще одна локація, де можна отримати найзатребуваніші послуги сервісних центрів МВС —  центр надання адміністративних послуг в м. Деражня, вул. Миру 11/1.

Тепер у Деражнянському ЦНАПі можна:

  • обміняти посвідчення водія;
  • відновити посвідчення водія після втрати чи викрадення;
  • зареєструвати транспортний засіб;
  • перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі встановленням газового обладнання та інші послуги сервісних центрів МВС та інші послуги сервісних центрів МВС.

 

«Ми докладаємо чимало зусиль, аби розширювати перелік послуг, які мешканці Хмельницької області могли б отримувати, зокрема, і в Центрах надання адміністративних послуг. В області діє 5 територіальних сервісних центрів МВС, один – мобільний сервісний центр, який виїжджає за заявами місцевих громад. Завдяки співробітництву з Центрами громадяни можуть обмінювати та відновлювати посвідчення водія, а також здійснювати реєстраційні дії із транспортними засобами. Ми робимо все можливе, аби громадяни витрачали мінімум часу на отримання державних адміністративних послуг», — зазначив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Микола ІЩЕНКО.

Нагадаємо, що окрім ЦНАПу, що розташований в місті Деражня, послуги сервісних центрів МВС надають Старосинявський, Білогірський, Нетішинський та Славутський центр надання адміністративних послуг.

Ми переконані, що об’єднання зусиль двох державних органів покликане підвищити рівень якості обслуговування громадян, а  якісні державні послуги та їх доступність — невід’ємна цінність сервісних центрів МВС.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.